wizyt: 1112456




   BENEFICJENT

Dziś jest: piątek, 24 października 2014 Imieniny: Arety, Marty, Marcina  Godzina:    





INFORMACJA O WYNIKACH LOSOWANIA SZKÓŁ BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROJEKCIE W WOJ. LUBELSKIM
"Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy" Poddziałanie 3.3.4 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki


  1. Wyniki Losowania głównego - LISTA GŁÓWNA: Wylosowano Szkoły:


  2. 10.1 z koszyka "miasto" zawierającego 121 Szkół wylosowano 112 następujących szkół:

    LP NR na liście zgłoszeń Nazwa szkoły, placówki Miejscowość Kod poczt Poczta Powiat
    1. 75 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu Zamość 22-400 Zamość Zamość
    2. 174 Szkoła Podstawowa nr 5 w Łukowie Łuków 21-400 Łuków łukowski
    3. 264 Szkoła Podstawowa nr 3 w Hrubieszowie Hrubieszów 22-500 Hrubieszów hrubieszowski
    4. 364 Szkoła Podstawowa nr 46 Lublin 20-543 Lublin Lublin
    5. 490 Szkoła Podstawowa nr 51 Lublin 20-576 Lublin lubelski
    6. 7 Szkoła Podstawowa nr 3 w Kraśniku Kraśnik 23-200 Kraśnik kraśnicki
    7. 109 Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu Zamość 22-400 Zamość Zamość
    8. 317 Szkoła Podlastawowa nr 6 Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Biała Podlaska
    9. 428 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w Kraśniku Kraśnik 23-200 Kraśnik kraśnicki
    10. 506 SP Sióstr Urszulanek Lublin 20-004 Lublin Lublin
    11. 372 Szkoła Podstawowa Nr 5 Dęblin 08-530 Dęblin rycki
    12. 286 Szkoła Podstawowa nr 23 w Lublinie Lublin 20-126 Lublin Lublin
    13. 185 Szkoła Podstawowa Nr 3 Im. Marii Curie-Skłodowskiej Dęblin 08-530 Dęblin rycki
    14. 78 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Biała Podlaska
    15. 84 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej Poniatowa 24-320 Poniatowa opolski
    16. 42 Szkoła Podstawowa nr 5 Biłgoraj 23-400 Biłgoraj biłgorajski
    17. 189 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Świdniku Świdnik 21-040 Świdnik świdnicki
    18. 260 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Rejowcu Fabrycznym Rejowiec Fabryczny 22-169 Rejowiec Fabryczny chełmski
    19. 195 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim Międzyrzec Podlaski 21-560 Międzyrzec Podlaski bialski
    20. 43 Szkoła Podstawowa Nr 4 Biłgoraj 23-400 Biłgoraj biłgorajski
    21. 432 Szkoła Podstawowa Nr 44 Lublin 20-247 Lublin Lublin
    22. 32 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Puławach Puławy 24-100 Puławy puławski
    23. 37 Szkoła Podstawowa Nr 5 Świdnik 21-040 Świdnik świdnicki
    24. 124 Szkoła Podstawowa nr 34 w Lublinie Lublin 20-815 Lubin Lublin
    25. 508 Sp nr 4 W Lublinie Lublin 20-143 Lublin Lublin
    26. 63 Szkoła Podstawowa Nr 2 Włodawa 22-200 Włodawa włodawski
    27. 155 Szkoła Podstawowa nr 4 z oddziałami integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Chełmie Chełm 22-100 Chełm Chełm
    28. 404 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Terespolu Terespol 21-550 Terespol bialski
    29. 350 Szkoła Podstawowa nr 9 Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Biała Podlaska
    30. 208 Publiczna Szkoła Podstawowa w Annopolu Annopol 23-235 Annopol kraśnicki
    31. 472 Szkoła Podstawowa nr 20 w Lublinie Lublin 20-407 Lublin Lublin
    32. 99 Szkoła Podstawowa nr 39 w Lublinie Lublin 20-518 Lublin Lublin
    33. 216 Szkoła Podstawowa nr 14 Lublin 20-824 Lublin Lublin
    34. 311 Szkoła Podstawowa nr 4 w Zamościu Zamość 22-400 Zamość Zamość
    35. 471 Szkoła Podstawowa nr 47 w Lublinie Lublin 20-383 Lublin Lublin
    36. 414 Szkoła Podstawowa nr 27 Lublin 20-215 Lublin Lublin
    37. 332 Szkoła Podstawowa Nr 1 Parczew 21-200 Parczew parczewski
    38. 288 Szkoła Podstawowa nr 42 Lublin 20-552 Lublin Lublin
    39. 203 SP Nr 7 Chełm 22-100 Chełm Chełm
    40. 157 Szkoła Podstawowa Nr 5 Krasnystaw 22-300 Krasnystaw krasnostawski
    41. 39 Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie Włodawa 22-200 Włodawa włodawski
    42. 100 Szkoła Podstawowa nr 30 Lublin 20-470 Lublin Lublin
    43. 210 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Bełżycach Bełżyce 24-200 Bełżyce lubelski
    44. 290 Szkoła Podstawowa w zespole Gołąbki 21-400 Łuków łukowski
    45. 351 Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi Biłgoraj 23-400 Biłgoraj biłgorajski
    46. 415 Szkoła Podstawowa nr 24 w Lublinie Lublin 20-080 Lublin Lublin
    47. 473 Szkoła Podstawowa Nr 52 W Lublinie Lublin 20-281 Lublin Lublin
    48. 312 Szkoła Podstawowa nr 9 w Zamościu Zamość 22-400 Zamość Zamość
    49. 217 Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi Lublin 20-362 Lublin Lublin
    50. 108 Szkoła Podstawowa nr 2 Zamość 22-400 Zamość Zamość
    51. 41 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju Biłgoraj 23-400 Biłgoraj biłgorajski
    52. 430 Szkoła Podstawowa nr 3 Lubartów 21-100 Lubartów lubartowski
    53. 151 Szkoła Podstawowa Nr 2 Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Biała Podlaska
    54. 62 Szkoła Podstawowa Nr 3 Tomaszów Lubelski 22-600 Tomaszów Lubelski tomaszowski
    55. 123 Szkoła Podstawowa Nr 3 Lublin 20-601 Lublin Lublin
    56. 258 Szkoła Podstawowa nr 11 Chełm 22-100 Chełm Chełm
    57. 298 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Puławach Puławy 24-100 Puławy puławski
    58. 313 Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu Zamość 22-400 Zamość Zamość
    59. 454 Szkoła Podstawowa nr 38 w Lublinie Lublin 20-627 Lublin Lublin
    60. 445 Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa Lublin 20-551 Lublin Lublin
    61. 417 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Puławach Puławy 24-100 Puławy puławski
    62. 378 Szkoła Podstawowa Nr 4 Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Biała Podlaska
    63. 218 Szkoła Podstawowa nr 2 Łęczna 21-010 Łęczna łęczyński
    64. 49 Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi Chełm 22-100 Chełm Chełm
    65. 92 Szkoła Podstawowa nr 5 Chełm 22-100 Chełm Chełm
    66. 113 Specjalna Szkoła Podstawowa Nr 1 Międzyrzec Podlaski 21-560 Międzyrzec Podlaski bialski
    67. 154 Szkoła Podstawowa nr 3 Chełm 22-100 Chełm Chełm
    68. 234 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Piaski 21-050 Piaski świdnicki
    69. 384 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Kraśnik 23-200 Kraśnik kraśnicki
    70. 419 Szkoła Podstawowa nr 1 Radzyń Podlaski 21-300 Radzyń Podlaski radzyński
    71. 446 Szkoła Podstawowa nr 25 Lublin 20-089 Lublin Lublin
    72. 431 Szkoła Podstawowa w Ostrowie Lubelskim Ostrów Lubelski 21-110 Ostrów Lubelski lubartowski
    73. 391 Szkoła Podstawowa Nr 11 w Puławach Puławy 24-100 Puławy puławski
    74. 287 Szkoła Podstawowa nr 50 w Lublinie Lublin 20-722 Lublin Lublin
    75. 241 Szkoła Podstawowa w Tyszowcach Tyszowce 22-630 Tyszowce tomaszowski
    76. 196 Szkoła Podstawowa Nr 1 Międzyrzec Podlaski 21-560 Miedzyrzec Podlaski bialski
    77. 121 Szkoła Podstawowa Nr 4 Lubartów 21-100 Lubartów lubartowski
    78. 256 Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi "Razem" Chełm 22-100 Chełm Chełm
    79. 296 Szkoła Podstawowa Nr 10 w Puławach Puławy 24-100 Puławy puławski
    80. 435 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Ryki 08-500 Ryki rycki
    81. 447 Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie Lublin 20-530 Lublin Lublin
    82. 153 Szkoła Podstawowa nr 2 Chełm 22-100 Chełm Chełm
    83. 257 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Chełmie Chełm 22-100 Chełm Chełm
    84. 129 Szkoła Podtawowa Nr 4 Z Oddziałami Integracyjnymi w Łukowie Łuków 21-400 Łuków łukowski
    85. 390 Szkoła Podstawowa nr 21 w Lublinie Lublin 20-047 Lublin Lublin
    86. 423 Szkoła Podstawowa nr 8 Chełm 22-100 Chełm Chełm
    87. 263 Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie Hrubieszów 22-500 Hrubieszów hrubieszowski
    88. 160 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 Kraśnik 23-210 Kraśnik kraśnicki
    89. 198 Szkoła Podstawowa nr 1 w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Biała Podlaska
    90. 386 Szkoła Podstawowa w Kocku Kock 21-150 Kock lubartowski
    91. 470 Szkoła Podstawowa Nr 1 Bełżyce 24-200 Bełżyce lubelski
    92. 137 Szkoła Podstawowa nr 2 w Parczewie Parczew 21-200 Parczew parczewski
    93. 429 Zespół Placówek Oświatowych nr 1 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 Kraśnik 23-200 Kraśnik kraśnicki
    94. 145 Szkoła Podstawowa Nr 7 Świdnik 21-040 Świdnik świdnicki
    95. 507 SP nr w Radzyniu Podlaskim Radzyń Podlaski 21-300 Radzyń Podlaski radzyński
    96. 387 Szkoła Podstawowa nr 1 Lubartów 21-100 Lubartów lubartowski
    97. 199 Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie Józefów 23-460 Józefów biłgorajski
    98. 453 Szkoła Podstawowa Nr 2 Tomaszów Lubelski 22-600 Tomaszów Lubelski tomaszowski
    99. 297 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Puławach Puławy 24-100 Puławy puławski
    100. 173 Szkoła Podstawowa Nr 1 Łuków 21-400 Łuków łukowski
    101. 455 Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie Lublin 20-201 Lublin Lublin
    102. 357 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Janów Lubelski 23-300 Janów Lubelski janowski
    103. 135 Szkoła Podstawowa Opole Lubelskie 24-300 Opole Lubelskie opolski
    104. 327 Szkoła Podstawowa nr 43 w Lublinie Lublin 20-861 Lublin Lublin
    105. 448 Szkoła Podstawowa Nr 7 Z Oddziałami Integracyjnymi W Zamościu Zamość 22-400 Zamość Zamość
    106. 168 Szkoła Podstawowa Nr 40 w Lublinie Lublin 20-468 Lublin Lublin
    107. 389 Szkoła Podstawowa nr 2 Lublin 20-433 Lublin Lublin
    108. 510 SP nr 10 im. Ks. Jerzego Popiełuszki Chełm 22-100 Chełm chełmski
    109. 197 Szkola Podstawowa nr 7 Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Biała Podlaska
    110. 318 Szkoła Podstawowa nr 3 Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Biała Podlaska
    111. 427 Szkoła Podstawowa nr 2 Hrubieszów 22-500 Hrubieszów hrubieszowski
    112. 139 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nałęczowie Nałęczów 24-150 Nałęczów puławski



    10.2. z koszyka "wieś" zawierającego 392 Szkół wylosowano następujące 338 szkół:

    LP NR na liście zgłoszeń Nazwa szkoły, placówki Miejscowość Kod poczt Poczta Powiat
    1. 18 SZKOŁA PODSTAWOWA w TURCE Turka 20-258 Lublin lubelski
    2. 44 Szkoła Podstawowa Biszcza 23-425 Biszcza biłgorajski
    3. 70 Szkoła Podstawowa w Nieliszu Nielisz 22-413 Nielisz zamojski
    4. 164 Szkoła Podstawowa w Samoklęskach Samoklęski 21-132 Kamionka lubartowski
    5. 23 Szkoła Podstawowa w Jakuszach Jakusze 21-404 Trzebieszów łukowski
    6. 282 Szkoła Podstawowa w Woli Przybysławskiej Wola Przybysławska 21-080 Garbów lubelski
    7. 2 ZSP Publiczna Szkoła Podstawowa w Bystrzycy Starej Bystrzyca Stara 23-107 Strzyżewice lubelski
    8. 6 Szkoła Podstawowa im.1000-lecia Państwa Polskiego w Sworach Swory 21-500 Biała Podlaska bialski
    9. 376 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Orchówku Orchówek 22-200 Włodawa włodawski
    10. 399 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w RogoĄnicy RogoĄnica 21-560 Międzyrzec Podlaski bialski
    11. 484 Zespół Szkół w Borkach Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Borki 21-345 Borki radzyński
    12. 513 SP w Ostrówku Ostrówek 21-013 Puchaczów łęczyński
    13. 26 Szkoła Podstawowa w Rolach im. Jana Pawła II Role 21-400 Łuków łukowski
    14. 3 Szkoła Podstawowa w Grabanowie Grabanów 21-500 Biała Podlaska bialski
    15. 5 Szkoła Podstawowa im.Janiny Porazińskiej w Styrzyńcu Styrzyniec 21-500 Biała Podlaska bialski
    16. 36 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Mełgwi Mełgiew 21-007 Mełgiew świdnicki
    17. 24 Szkoła Podstawowa w Leszczance Leszczanka 21-404 Trzebieszów łukowski
    18. 501 Szkołą Podstawowa w Ostrowie Ostrów 23-212 Wilkołaz kraśnicki
    19. 485 SZKOŁA PODSTAWOWA W LISIKIERZU Lisikierz 21-426 Wola Mysłowska łukowski
    20. 400 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu Zamch 23-413 Obsza biłgorajski
    21. 377 Szkoła Podstawowa w Zawalowie Zawalów 22-455 Miączyn zamojski
    22. 283 Szkoła Podstawowa w Wysokiem Wysokie 23-145 Wysokie lubelski
    23. 165 Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Krasieninie Krasienin 21-025 Niemce lubelski
    24. 71 Szkoła Podstawowa Sitno Kolonia Sitno 22-424 Sitno zamojski
    25. 158 SZKOŁA PODSTAWOWA W PŁONCE Płonka 22-330 Rudnik krasnostawski
    26. 192 Szkoła Podstawowa w Miaczynie Miączyn 22-455 Miączyn zamojski
    27. 280 Szkoła Podstawowa w Prawiednikach Prawiedniki 20-515 Lublin 51 lubelski
    28. 375 Szkoła Podstawowa w Suścu Susiec 22-672 Susiec tomaszowski
    29. 511 Zespół Szkół w Uhrze Uher 22-100 Uher chełmski
    30. 499 Szkołą Podstawowa w Dominowie Dominów 21-007 Mełgiew świdnicki
    31. 406 Zespół Szkół Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi Szkoła Podstawowa w BrzeĄnie BrzeĄno 22-174 BrzeĄno chełmski
    32. 395 Szkoła Podstawowa w Pniówku Pniówek 22-400 Zamość zamojski
    33. 20 Publiczna Szkoła Podstawowa w Żabiej Woli Żabia Wola 23-107 Strzyżewice lubelski
    34. 223 Zespół Szkół w Strzyżewie - Szkoła Podstawowa Strzyżew 21-400 Łuków łukowski
    35. 359 Szkoła Podstawowa w Siedliskach Drugich Siedliska Pierwsze 21-060 Fajsławice krasnostawski
    36. 408 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy Dąbrowica 23-313 Potok Wielki janowski
    37. 500 Publiczna Szkołą Podstawowa w Tłuśćcu Tłuściec 21-564 Międzyrzec Podlaski bialski
    38. 379 Szkoła Podstawowa w Michałówce Michałówka 22-175 Dorohusk chełmski
    39. 281 im. Ks.Jana Twardowskiego w Strzeszkowicach Dużych Strzeszkowice Duże 24-220 Niedrzwica Duża lubelski
    40. 194 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Ciciborze Dużym Cicibór Duży 21-500 Biała Podlaska bialski
    41. 200 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipinach Dolnych Lipiny Dolne 23-423 Potok Górny biłgorajski
    42. 161 Publiczna Szkoła Podstawowa Wola Trzydnicka 23-230 Trzydnik Duży kraśnicki
    43. 45 Szkoła Podstawowa w Bukowinie Bukowina 23-425 Biszcza biłgorajski
    44. 19 Szkoła Podstawowa w Zaraszowie Zaraszów 23-100 Bychawa lubelski
    45. 31 Szkoła Podstawowa Wilków 24-313 Wilków opolski
    46. 56 Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoku Wielkim Potok Wielki 23-313 Potok Wielki janowski
    47. 188 Szkoła Podstawowa im, Jana Brzechwy w Jackowie Jacków 21-007 Mełgiew świdnicki
    48. 244 Szkoła Podstawowa w Dębowcu Dębowiec 22-420 Skierbieszów zamojski
    49. 269 Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoczku Potoczek 23-313 Potok Wielki janowski
    50. 299 Szkoła Podstawowa w Zarzeczu Zarzecze 24-122 Góra Puławska puławski
    51. 328 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Charlężu Charlęż 21-077 Spiczyn łęczyński
    52. 396 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Misiach Misie 21-560 Międzyrzec Podlaski bialski
    53. 439 Szkoła Podstawowa im.Stanisława Marusarza Wojciechów 24-204 Wojciechów lubelski
    54. 467 Szkoła Podstawowa Ciecierzyn 21-003 Ciecierzyn lubelski
    55. 503 SP w Bełżcu Bełżec 22-670 Bełżec tomaszowski
    56. 22 Szkoła Podstawowa w Dębowicy Dębowica 21-404 Trzebieszów łukowski
    57. 277 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Jabłonnie Jabłonna Pierwsza 23-114 Jabłonna lubelski
    58. 341 Szkoła Podstawowa w Małochwieju Dużym Małochwiej Duży 22-300 Krasnystaw krasnostawski
    59. 370 Szkoła Podstawowa w Kępkach Kępki 21-307 Ulan-Majorat radzyński
    60. 495 Zespół Szkół w Żmudzi ŻmudĄ Kolonia 22-114 ŻmudĄ chełmski
    61. 443 Szkoła Podstawowa w Wierzbicy Wierzbica-Osiedle 22-150 Wierzbica chełmski
    62. 353 Szkoła Podstawowa w Różańcu Pierwszym Różaniec 23-420 Tarnogród biłgorajski
    63. 329 Szkoła Podstawowa w Hermanowie Hermanów 21-411 Wojcieszków łukowski
    64. 363 Szkoła Podstawowa w Niedrzwicy Kościelnej Niedrzwica Kościelna 24-220 Niedrzwica Duża lubelski
    65. 35 Publiczna Szkoła Podstawowa Moszczanka 08-500 Ryki rycki
    66. 47 Szkoła Podstawowa w Starym Bidaczowie Stary Bidaczów 23-400 Biłgoraj biłgorajski
    67. 266 Szkoła Podstawowa im Armii Krajowej Malice 22-550 Werbkowice hrubieszowski
    68. 413 Szkoła Podstawowa w Woli Gałęzowskiej Wola Gałęzowska 23-100 Bychawa lubelski
    69. 464 Szkoła Podstawowa w Wilkołazie Wilkołaz Pierwszy 23-212 Wilkołaz kraśnicki
    70. 354 Szkoła Podstawowa w Dołhobyczowie Dołhobyczów 22-540 Dołhobyczów hrubieszowski
    71. 342 Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Surhowie Surhów 22-310 Kraśniczyn krasnostawski
    72. 16 Szkoła Podstawowa w Ożarowie Ożarów 24-150 Nałęczów lubelski
    73. 27 Szkoła Podstawowa w Sarnowie Sarnów 21-421 Tuchowicz łukowski
    74. 440 Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Białej Biała 21-300 Radzyń Podlaski radzyński
    75. 358 Szkoła Podstawowa w Gorzkowie Gorzków-Osada 22-315 Gorzków krasnostawski
    76. 300 Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Stęzycy Stężyca 08-540 Stężyca rycki
    77. 270 Publiczna Szkoła Podstawowa w Potoku Stanach Potok-Stany 23-313 Potok Wielki janowski
    78. 245 Szkoła Podstwowa w Gorajcu Gorajec-Stara Wieś 22-463 Radecznica zamojski
    79. 190 Szkoła Podstawowa im. gen. Nikodema Sulika Lubycza Królewska 22-680 Lubycza Królewska tomaszowski
    80. 57 Publiczne Szkoła Podstawowa Stojeszyn Pierwszy 23-310 Modliborzyce janowski
    81. 61 Szkoła Podstawowa w Przeorsku Przeorsk 22-600 Tomaszów Lubelski tomaszowski
    82. 117 Szkoła Podstawowa Ruda-Huta 22-110 Ruda-Huta chełmski
    83. 249 Szkoła Podstawowa w Hrudzie Hrud 21-500 Biała Podlaska bialski
    84. 268 Publiczna Szkoła Podstawowa im Marcina Borelowskiego - Lelewela Batorz 23-320 Batorz janowski
    85. 330 Szkoła Podstawowa im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Radoryżu Smolanym Radoryż Smolany 21-470 Krzywda łukowski
    86. 355 Szkoła Podstawowa w Hulczu Hulcze 22-540 Dołhobyczów hrubieszowski
    87. 15 Publiczna Szkoła Podstawowa w Osmolicach Osmolice Drugie 23-107 Strzyżewice lubelski
    88. 394 Szkoła Podstawowa w Michalowie Michalów 22-448 Sułów zamojski
    89. 444 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tomaszowicach Tomaszowice 21-008 Tomaszowice lubelski
    90. 8 Szkoła Podstawowa im. Leona Hempla w Skorczycach Skorczyce 23-250 Urzędów kraśnicki
    91. 40 Sześcioletnia Publiczna Szkoła Podstawowa w Wyrykach Wyryki 22-205 Wyryki włodawski
    92. 509 SP w Hucie Tarnawackiej Tarnawatka 22-604 Tarnawatka tomaszowski
    93. 14 Szkoła Podstawowa w Mariance Marianka 24-220 Niedrzwica Duża lubelski
    94. 512 Zespół Szkół w Bystrzejowicach Pierwszych - SP im. Heleny Babisz Bystrzejowice Pierwsze 21-050 Bystrzejowice Pierwsze świdnicki
    95. 480 Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzechowie Borzechów-Kolonia 24-224 Borzechów lubelski
    96. 356 Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi w Małkowie Małków 22-530 Mircze hrubieszowski
    97. 271 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Izbicy Izbica 22-375 Izbica krasnostawski
    98. 250 Szkoła Podstawowa Konstantynów 21-543 Konstantynów bialski
    99. 118 Publiczna Szkoła Podstawowa w Godziszowie Pierwszym Godziszów 23-302 Godziszów janowski
    100. 64 Zespół Szkół: Szkoła Podstawowa im. J.I. Kraszewskiego w Woli Uhruskiej Wola Uhruska 22-230 Wola Uhruska włodawski
    101. 34 Szkoła Podstawowa w Żakowoli Żakowola Poprzeczna 21-302 Kąkolewnica radzyński
    102. 54 Zespół Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa w Dzwoli Dzwola 23-304 Dzwola janowski
    103. 97 Szkoła Podstawowa im. St. Staszica w Krzczonowie Krzczonów-Wójtowstwo 23-110 Krzczonów lubelski
    104. 235 Szkoła Podstawowa w Pilaszkowicach Pilaszkowice Drugie 21-065 Rybczewice świdnicki
    105. 305 Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kaczórkach Kaczórki 22-440 Krasnobród zamojski
    106. 366 Szkoła Podstawowa w Gołaszynie Gołaszyn 21-400 Łuków łukowski
    107. 494 Szkoła Podstawowa w Drelowie Drelów 21-570 Drelów bialski
    108. 450 Publiczna Szkoła Podstawowa w Szyszkowie Szyszków 23-423 Potok Górny biłgorajski
    109. 398 Szkoła Podstawowa w Piszczacu Piszczac 21-530 Piszczac bialski
    110. 295 Szkoła Podstawowa w Borowej Borowa 24-100 Puławy puławski
    111. 252 SZkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkola im. J.I. Kraszewskiego Wisznice 21-580 Wisznice bialski
    112. 191 Szkoła Podstawowa Hanna 22-220 Hanna włodawski
    113. 98 Szkoła Podstawowa Panieńszczyzna 21-002 Jastków lubelski
    114. 77 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Karola Krysińskiego w Rudnikach Rudniki 21-560 Międzyrzec Podlaski bialski
    115. 21 Szkoła Podstawowa w Dąbiu Dąbie 21-400 Łuków łukowski
    116. 28 Szkoła Podstawowa W Tuchowiczu Tuchowicz 21-421 Tuchowicz łukowski
    117. 101 Zespół Szkół w Staninie Stanin 21-422 Stanin łukowski
    118. 201 Szkoła Podstawowa w Majdanie Nepryskim Majdan Nepryski 23-460 Józefów biłgorajski
    119. 301 Szkoła Podstawowa w Tarnawatce Tarnawatka 22-604 Tarnawatka tomaszowski
    120. 401 Szkoła Podstawowa w Kamionce Kamionka 21-132 Kamionka lubartowski
    121. 496 Zespół Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej Wola Osowińska 21-345 Borki radzyński
    122. 367 Szkoła Podstawowa w Mysłowie Mysłów 21-426 Wola Mysłowska łukowski
    123. 306 Szkoła Podstawowa w Łabuńkach Łabuńki Pierwsze 22-437 Łabunie zamojski
    124. 236 Szkoła Podstawowa Rybczewice Pierwsze 21-065 Rybczewice świdnicki
    125. 102 Szkoła Podstawowa w Jabłoniu Jabłoń 21-205 Jabłoń parczewski
    126. 55 Publiczna Szkoła Podstawowa w Momotach Górnych Momoty Górne 23-300 Janów Lubelski janowski
    127. 293 Szkoła Podstawowa im. gen. F. Kleeberga w Woli Gułowskiej Wola Gułowska 21-481 Wola Gułowska łukowski
    128. 343 Szkoła Podstawowa w Cycowie Cyców 21-070 Cyców łęczyński
    129. 474 Katolicka Szkoła Podstawowa Holeszów 22-220 Holeszów
    130. 397 Publiczna Szkoła Podstawowa Motwica 21-518 Sosnówka bialski
    131. 294 Szkoła Podstawowa w Wólce Domaszewskiej Wólka Domaszewska 21-411 Wojcieszków łukowski
    132. 186 Szkoła Podstawowa Kłoczew 08-550 Kłoczew rycki
    133. 149 Szkoła Podstawowa w Kalinowicach Kalinowice 22-400 Zamość zamojski
    134. 156 Szkoła Podstawowa w Stawie Staw 22-151 Staw chełmski
    135. 65 Szkoła Podstawowa w Cześnikach Cześniki 22-424 Sitno zamojski
    136. 11 Szkoła Podstawowa Bogucin 21-080 Garbów lubelski
    137. 29 Szkoła Podstawowa we Wnętrznem Wnętrzne 21-422 Stanin łukowski
    138. 162 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Brzeźnicy Bychawskiej Brzeźnica Bychawska 21-104 Niedźwiada lubartowski
    139. 204 Szkoła Podstawowa w Mienianach Mieniany 22-500 Hrubieszów hrubieszowski
    140. 303 Szkoła Podstawowa w Urszulinie Urszulin 22-234 Urszulin włodawski
    141. 402 Szkoła Podstawowa W Kamionce Kamionka 21-450 Stoczek Łukowski łukowski
    142. 475 Szkoła Podstawowa w Domaszewnicy Domaszewnica 21-307 Ulan Majorat radzyński
    143. 476 Szkoła Podstawowa w Lisiowólce Lisiowólka 21-310 Wohyń radzyński
    144. 344 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zalesiu Zalesie 21-400 Łuków łukowski
    145. 304 Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnymstoku Czarnystok 22-463 Radecznica zamojski
    146. 307 Szkoła Podstawowa im. Ignacego Mościckiego w Skierbieszowie Skierbieszów 22-420 Skierbieszów zamojski
    147. 308 Szkoła Podstawowa w Wierzbie Wierzba 22-417 Stary Zamość zamojski
    148. 505 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Hańsku Hańsk 22-235 Lublin włodawski
    149. 38 Szkoła Podstawowa w Starym Brusie Stary Brus 22-244 Stary Brus włodawski
    150. 68 Szkoła Podstawowa w Horyszowie Polskim Horyszów Polski 22-424 Sitno zamojski
    151. 229 Szkoła podstawowa Wohyń 21-310 Wohyń radzyński
    152. 481 Szkoła Podstawowa Zdziłowice 23-302 Godziszów janowski
    153. 441 Publiczna Szkoła Podstawowa w Starym Bazanowie Stary Bazanów 08-500 Ryki rycki
    154. 336 Szkoła Podstawowa w Niemirówku Niemirówek 22-604 Tarnawatka tomaszowski
    155. 1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wólce Konopnej Wólka Konopna 21-404 Trzebieszów łukowski
    156. 465 Szkoła Podstawowa Michów 21-140 Michów lubartowski
    157. 289 Szkoła Podstawowa W Zezulinie Zezulin Niższy 21-075 Ludwin łęczyński
    158. 213 Szkoła Podstawowa w Sobianowicach Sobianowice 20-258 Lublin lubelski
    159. 10 Szkoła Podstawowa w Niedżwiadzie Niedźwiada 21-104 Niedźwiada lubartowski
    160. 30 Szkoła Podstawowa w Zastawiu Zastawie 21-421 Tuchowicz łukowski
    161. 48 Szkoła Podstawowa w Woli Różanieckiej Wola Różaniecka 23-420 Tarnogród biłgorajski
    162. 247 Szkoła Podstawowa w Łabuniach Łabunie 22-437 Łabunie zamojski
    163. 248 Zespół Szkół Publicznych w Ulhówku Ulhówek 22-678 Ulhówek TOMASZOWSKI
    164. 251 ZS Szkoła Podstawowa w Tucznej Tuczna 21-523 Tuczna bialski
    165. 365 Szkoła Podstawowa w Burcu Burzec 21-411 Wojcieszków łukowski
    166. 309 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zaburzu Zaburze 22-463 Radecznica zamojski
    167. 449 Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Kowali Kowala Druga 24-320 Poniatowa opolski
    168. 482 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Sitańcu Sitaniec 22-400 Zamość zamojski
    169. 230 Szkoła Podstawowa Im. H. Sienkiewicza Gózd 08-550 Kłoczew rycki
    170. 69 Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławcu Jarosławiec 22-424 Sitno zamojski
    171. 72 Szkoła Podstawowa im. Wandy Popławskiej w Sitnie Sitno 22-424 Sitno zamojski
    172. 96 Szkoła Podstawowa w Kalinówce Kalinówka 21-040 Świdnik lubelski
    173. 179 Szkoła Podstawowa w Woli Bystrzyckiej Wola Bystrzycka 21-411 Wojcieszków łukowski
    174. 233 Publiczna Szkoła w Pawłowicach Pawłowice 08-540 Stężyca rycki
    175. 292 Szkoła Podstawowa w Anielinie Kożuchówka 21-470 Krzywda łukowski
    176. 334 Szkoła Podstawowa w Jakubówce Jakubówka 08-503 Nowodwór rycki
    177. 478 Publiczna Szkoła Podstawowa Swaty 08-500 Ryki rycki
    178. 426 Szkoła Podstawowa w Gródku Gródek 22-664 Jarczów tomaszowski
    179. 346 Szkoła Podstawowa w Grabowie szlacheckim Grabów Szlachecki 08-503 Nowodwór rycki
    180. 261 Zespół Szkół im.H.Sienkiewicza w Siedliszczu Szkoła Podstawowa w Siedliszczu Siedliszcze 22-130 Siedliszcze chełmski
    181. 176 Szkoła Podstawowa w Świdrach Świdry 21-400 Łuków łukowski
    182. 9 Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" w Górce Górka 21-150 Kock lubartowski
    183. 50 Szkoła Podstawowa w Krasnem Krasne 22-172 Pawłów chełmski
    184. 265 Szkoła Podstawowa Im. Batalionów Chłopskich w Kryłowie Kryłów 22-530 Mircze hrubieszowski
    185. 347 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rososzy Rososz 08-500 Ryki rycki
    186. 479 Szkoła Podstawowa e Stryjnie Stryjno Drugie 21-065 Rybczewice świdnicki
    187. 504 Sp W Łubkach Łubki 24-204 Wojciechów lubelski
    188. 483 Szkoła Podstawowa w Białce Białka 21-020 Milejów łęczyński
    189. 335 Szkoła Podstawowa im Marii Wójcik Krępiec 21-040 Mełgiew świdnicki
    190. 314 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa Kobylany 21-540 Małaszewice bialski
    191. 237 Szkoła Podstawowa W Chodywańcach Chodywańce 22-664 Jarczów tomaszowski
    192. 181 Szkoła Podstawowa w Milanowie Milanów 21-210 Milanów parczewski
    193. 104 Szkoła Podstawowa w Wieprzowie Wieprzów Ordynacki 22-600 Tomaszów LUB tomaszowski
    194. 52 Szkoła Podstawowa w Hostynnem Hostynne 22-550 Werbkowice hrubieszowski
    195. 94 Szkoła Podstawowa w Trzeszczanach Trzeszczany Pierwsze 22-554 Trzeszczany hrubieszowski
    196. 184 Szkoła Podstawowa im.Bohaterów 2 Dywizji Piechoty I Armii Wojska Polskiego Janowiec 24-123 Janowiec puławski
    197. 254 Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Babicach Babice 23-413 Obsza biłgorajski
    198. 291 Szkoła Podstawowa w Jedlance Jedlanka 21-450 Stoczek Łukowski łukowski
    199. 348 Szkola Podstawowa w Zawadzie Zawada 22-400 Zamość zamojski
    200. 468 Publiczna Szkoła Podstawowa Błażek 23-320 Batorz janowski
    201. 477 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rokitni Nowej Nowa Rokitnia 08-540 Stężyca rycki
    202. 360 Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa Stary Uścimów 21-109 Uścimów lubartowski
    203. 315 Szkoła Podstawowa Leśna Podlaska 21-542 Leśna Podlaska bialski
    204. 255 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stanisławowie Stanisławów 23-460 Józefów biłgorajski
    205. 205 Publiczna Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Mirczu Mircze 22-530 Mircze hrubieszowski
    206. 141 Szkoła Podstawowa w Wąwolnicy Wąwolnica 24-160 Wąwolnica puławski
    207. 105 Zespół Szkół w Płoskiem Szkoła Podstawowa w Płoskiem Płoskie 22-400 Zamość zamojski
    208. 53 Zespół Szkół Publiczna Szkoła Podstawowa Biała Druga 23-300 Janów Lubelski janowski
    209. 58 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Wierzchowiskach Drugich Wierzchowiska Drugie 23-310 Modliborzyce janowski
    210. 93 Publiczna Szkoła Podstawowa Białopole 22-135 Białopole chełmski
    211. 183 Szkoła Podstawowa w Górze Puławskiej Góra Puławska 24-100 Puławy puławski
    212. 321 Szkoła Podstawowa Kraśniczyn 22-310 Kraśniczyn krasnostawski
    213. 493 Zespół Oświatowy - Szkołą Podstawowa w Polskowoli Polskowola 21-302 Kąkolewnica radzyński
    214. 422 Szkoła Podstawowa w Zubowicach Zubowice 22-435 Komarów-Osada zamojski
    215. 368 Publiczna Szkoła Podstawowa Zakępie 21-412 Adamów łukowski
    216. 276 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Wólce Rokickiej Wólka Rokicka 21-100 Lubartów lubartowski
    217. 107 Szkoła Podstawowa w Kolonii Tworyczów Tworyczów 22-448 Sułów zamojski
    218. 66 Szkoła Podstawowa w Grabowcu Grabowiec 22-425 Grabowiec zamojski
    219. 73 Szkoła Podstawowa w Sułowie Sułów 22-448 Sułów zamojski
    220. 369 SZKOŁA PODSTAWOWA W KOLANIE Kolano 21-205 Jabłoń parczewski
    221. 497 Szkoła Podstawowa w Łaszczowie Łaszczów 22-650 Łaszczów tomaszowski
    222. 206 Szkoła Podstawowa w Orłowie Drewnianym Orłów Drewniany 22-376 Orłów Murowany krasnostawski
    223. 106 Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Szewni Górnej Szewnia Górna 22-442 Adamów zamojski
    224. 110 Zespół Placówek Oswiatowych Szkoła Podstawowa w Chotyłowie Chotyłów 21-530 Piszczac bialski
    225. 60 Szkoła Podstwowa w Wirkowicach Wirkowice Pierwsze 22-375 Izbica krasnostawski
    226. 437 Szkoła Podstawowa Stróża 23-206 Stróża kraśnicki
    227. 338 Szkoła Podstawowa Im. Marii I Jana Pacześnych w Wywłoczce Wywłoczka 22-470 Zwierzyniec zamojski
    228. 207 Szkoła Podstawowa w Tarzymiechach Tarzymiechy Pierwsze 22-375 Izbica krasnostawski
    229. 147 Szkoła Podstawowa w Żukowie Żuków 22-200 Włodawa włodawski
    230. 79 Szkoła Podstawowa w Dębinie Dębina 23-155 Zakrzew lubelski
    231. 166 Szkoła Podstawowa w Sobieszczanach Sobieszczany 24-220 Niedrzwica Duża lubelski
    232. 211 Zespół Szkół w Garbowie Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Garbowie Garbów 21-080 Garbów lubelski
    233. 438 Szkoła Podstawowa w Łucce Łucka 21-100 Lubartów lubartowski
    234. 74 Szkoła Podstawowa w Złojcu Złojec 22-413 Nielisz zamojski
    235. 87 Szkoła Podstawowa w Leokadiowie Leokadiów 24-100 Puławy puławski
    236. 120 Publiczna Szkoła Podstawowa w Majdanie Grabinie Majdan-Grabina 23-213 Zakrzówek kraśnicki
    237. 333 Szkoła Podstawowa w Turowie Turów 21-302 Kąkolewnica Wschodnia radzyński
    238. 461 Szkoła Podstawowa w Łopienniku Górnym Łopiennik Górny 22-351 Łopiennik Górny krasnostawski
    239. 393 Szkoła Filialna w Wierszczycy Wierszczyca 22-664 Jarczów tomaszowski
    240. 284 Szkoła Podstawowa w Zemborzycach Tereszyńskich Zemborzyce Tereszyńskie 20-515 Lublin lubelski
    241. 242 Szkoła Podstawowa w Wożuczynie Wożuczyn 22-640 Rachanie tomaszowski
    242. 112 Szkoła Podstawowa im. Czesława Tańskiego w Janowie Podlaskim Janów Podlaski 21-505 Janów Podlaski bialski
    243. 90 Szkoła Podstawowa im. Szymona Szymonowicza Czernięcin Główny 23-465 Turobin biłgorajski
    244. 170 Zespół Szkół Szkoła Podstawowa Huta-Dąbrowa 21-470 Krzywda łukowski
    245. 259 ZSO -Szkoła Podstawowa im. K.Filipowicza Korda Dorohusk 22-175 Dorohusk chełmski
    246. 316 Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Sławacinku Starym Stary Sławacinek 21-500 Biała Podlaska bialski
    247. 403 Szkoła Podstawowa w Łaszczówce Łaszczówka 22-600 Tomaszów Lubelski tomaszowski
    248. 462 Szkoła Podstawowa w Stołpiu Nowosiółki-Kolonia 22-151 Staw chełmski
    249. 337 Szkoła Podstawowa w Telatynie Telatyn 22-652 Telatyn tomaszowski
    250. 122 Publiczna Szkoła Podstawowa w Maciejowie Starym Stary Maciejów 23-145 Wysokie lubelski
    251. 91 Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy Dąbrowica 23-400 Biłgoraj biłgorajski
    252. 114 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzeczycy Rzeczyca 21-560 Międzyrzec Podlaski bialski
    253. 459 Publiczna Szkoła Podstawowa w Wólce Ratajskiej Wólka Ratajska 23-302 Godziszów janowski
    254. 361 Szkoła Podstawowa w Giełczwi Giełczew 23-145 Wysokie lubelski
    255. 362 Szkoła Podstawowa Niedrzwica Duża 24-220 Niedrzwica Duża lubelski
    256. 279 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mętowie Mętów 20-388 Lublin lubelski
    257. 182 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Baranowie Baranów 24-105 Baranów puławski
    258. 86 Szkoła Podstawowa Końskowola 24-130 Końskowola puławski
    259. 116 Zespół Szkół Samorządowych - Szkoła Podstawowa Tereszpol-Zaorenda 23-407 Tereszpol biłgorajski
    260. 214 Szkoła Podstawowa w Wierzchowiskach Stare Wierzchowiska 24-200 Bełżyce lubelski
    261. 319 Szkoła Podstawowa w Gródkach Gródki 23-465 Turobin biłgorajski
    262. 371 Publiczna Szkoła Podstawowa w Białkach Dolnych Białki Dolne 08-504 Ułęż rycki
    263. 460 Szkoła Podstawowa Im.Wincentego Witosa Motycz 21-030 Motycz lubelski
    264. 83 Szkoła Podstawowa Zagoździe 21-421 Tuchowicz łukowski
    265. 275 Szkoła Podstawowa im. 27 WDP AK w Skrobowie Skrobów 21-100 Lubartów lubartowski
    266. 466 Szkoła Podstawowa w Komarówce Podlaskiej Komarówka Podlaska 21-311 Komarówka Podlaska radzyński
    267. 392 Szkoła Podstawowa w Czernicu Czernic 08-550 Kłoczew rycki
    268. 278 Szkoła Podstawowa w Matczynie Matczyn 24-200 Bełżyce lubelski
    269. 178 SP Wojcieszków Wojcieszków 21-411 Wojcieszków łukowski
    270. 85 Szkoła Podstawowa w Skokowie Skoków 24-300 Opole Lubelskie opolski
    271. 119 Szkoła Podstawowa w Chłaniowie Chłaniów 22-335 Żółkiewka krasnostawski
    272. 215 Publiczna Szkoła Podstawowa w Rechcie Strzyżewice 23-107 Strzyżewice lubelski
    273. 409 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gościeradowie Gościeradów-Folwark 23-275 Gościeradów kraśnicki
    274. 486 Szkoła Podstawowa w Dołdze Dołha 21-570 Drelów bialski
    275. 323 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Przytocznie Przytoczno 21-146 Jeziorzany lubartowski
    276. 125 Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie Aleksandrów 21-400 Łuków łukowski
    277. 81 Szkoła Podstawowa w Fiukówce Fiukówka 21-470 Krzywda łukowski
    278. 388 Szkoła Podstawowa w Świdniku Małym Kolonia Świdnik Mały 20-258 Lublin lubelski
    279. 274 Publiczna Szkoła Podstawowa w Sulowie Sulów 23-213 Zakrzówek kraśnicki
    280. 177 Szkoła Podstawowa w Trzebieszowie Trzebieszów Drugi 21-404 Trzebieszów łukowski
    281. 82 Szkoła Podstawowa Zespołu Szkół w Jeleńcu Jeleniec 21-422 Stanin łukowski
    282. 127 Szkoła podstawowa Czerśl 21-400 Łuków łukowski
    283. 219 Szkoła Podstawowa im.Stanisław Konarski Milejów-Osada 21-020 Milejów łęczyński
    284. 324 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kiełczewicach Górnych Kiełczewice Górne 23-107 Strzyżewice lubelski
    285. 412 Szkoła Podstawowa w Piotrkowie Piotrków Pierwszy 23-114 Jabłonna lubelski
    286. 128 Szkoła Podstawowa Kisielsk 21-450 Stoczek Łukowski łukowski
    287. 172 Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Krzywdzie Krzywda 21-470 Krzywda łukowski
    288. 272 Szkoła Podstawowa Nr 3 Krasnystaw 22-300 Krasnystaw krasnostawski
    289. 487 szkoła Podstawowa w ostrówkach Ostrówki 21-310 Wohyń radzyński
    290. 385 Publiczna Szkoła Podstawowa Rzeczyca Księża 23-230 Trzydnik Duży kraśnicki
    291. 273 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Rudniku Szlacheckim Rudnik Szlachecki 23-212 Wilkołaz kraśnicki
    292. 175 Zespół Oświatowy w Starej Prawdzie Szkoła Podstawowa Stara Prawda 21-450 Stoczek Łukowski łukowski
    293. 381 Szkoła Podstawowa Mołodiatycze 22-554 Trzeszczany hrubieszowski
    294. 436 Szkoła Podstawowa im. Piotra Danysza Oszczywilk 08-500 Ryki rycki
    295. 80 Szkoła Podstawowa w Piasecznie Piaseczno 21-075 Ludwin łęczyński
    296. 130 Szkoła Podstawowa w Okrzei Okrzeja 21-480 Okrzeja łukowski
    297. 220 Szkoła Podstawowa w zespole Puchaczów 21-013 Puchaczów łęczyński
    298. 326 Szkoła Podstawowa w Miłocinie Miłocin 24-150 Nałęczów lubelski
    299. 421 Szkoła Podstawowa w Michalowie Michalów 22-640 Rachanie tomaszowski
    300. 373 Szkoła Podstawowa w Dorohuczy Dorohucza 21-044 Trawniki świdnicki
    301. 134 Szkoła Podstawowa Wola Okrzejska 21-480 Okrzeja łukowski
    302. 458 Publiczna Szkoła Podstawowa Kocudza Pierwsza 23-304 Dzwola janowski
    303. 231 Szkoła Podstawowa w Kawęczynie Kawęczyn 08-550 Kłoczew rycki
    304. 380 Szkoła Podstawowa Horodło 22-523 Horodło hrubieszowski
    305. 451 Szkoła Podstawowa Zakrzówek 23-213 Zakrzówek kraśnicki
    306. 136 Szkoła Podstawowa Im. Henryka Sienkiewicza Juliopol 21-220 Siemień parczewski
    307. 228 Szkoła Podstawowa im Tadeusza Kościuszki w Czemiernikach Czemierniki 21-306 Czemierniki radzyński
    308. 488 Publiczna Szkoła Podstawowa w Polichnie Polichna Druga 23-225 Szastarka kraśnicki
    309. 339 Szkoła Podstawowa w Rokitnie Rokitno 21-504 Rokitno bialski
    310. 221 Szkoła Podstawowa w Gręzówce Gręzówka 21-400 Łuków łukowski
    311. 382 Szkoła Podstawowa w Przewodowie Przewodów 22-540 Dołhobyczów hrubieszowski
    312. 240 Szkoła Podstawowa w Pukarzowie Pukarzów 22-650 Łaszczów tomaszowski
    313. 138 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Chrząchowie Chrząchów 24-130 Końskowola puławski
    314. 226 Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja w Karczmiskach Karczmiska Pierwsze 24-310 Karczmiska opolski
    315. 345 Zespół Placówek Oświatowych Siemień 21-220 Siemień parczewski
    316. 433 Szkoła Podstawowa w Woli Zadybskiej Wola Zadybska 08-550 Kłoczew rycki
    317. 131 Zespół Oświatowy w Starej Róży Stara Róża 21-450 Stoczek Łukowski łukowski
    318. 239 Szkoła Podstawowa w Jarczowie Jarczów 22-664 Jarczów tomaszowski
    319. 133 Szkoła Podstawowa w Szaniawach Szaniawy-Matysy 21-404 Trzebieszów łukowski
    320. 463 Szkoła Podstawowa w Piotrowicach Piotrowice 24-150 Nałęczów puławski
    321. 132 Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Starych Kobiałkach Stare Kobiałki 21-450 Stoczek Łukowski łukowski
    322. 457 Szkoła Podstawowa w Sadurkach Sadurki 24-150 Nałęczów puławski
    323. 232 Szkoła Podstawowa w Niedźwiedziu Niedźwiedź 08-503 Nowodwór rycki
    324. 452 Szkoła Podstawowa w Niemcach Niemce 21-025 Niemce lubelski
    325. 169 Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Adamowie Adamów 21-412 Adamów łukowski
    326. 489 Szkołą Podstawowa im. S. Wyszynskiego w Szóstce Szóstka 27-570 Drelów bialski
    327. 267 Szkoła Podstawowa w Werbkowicach Werbkowice 22-550 Werbkowice hrubieszowski
    328. 143 Szkoła Podstawowa w Ulanie-Majoracie Ulan-Majorat 21-307 Ulan-Majorat radzyński
    329. 167 Szkoła Podstawowa w Zakrzewie Zakrzew 23-155 Zakrzew lubelski
    330. 227 Szkoła Podstawowa w Kurowie Kurów 24-170 Kurów puławski
    331. 340 Szkoła Podstawowa w Uchaniach Uchanie 22-510 Uchanie hrubieszowski
    332. 383 Szkoła Podstawowa w Strzyżowie Strzyżów 22-525 Strzyżów hrubieszowski
    333. 425 Szkoła Podstawowa im. Jana Pocka w Markuszowie Markuszów 24-173 Markuszów puławski
    334. 492 Publiczna Szkołą Podstawowa w Księżomierzu Księżomierz 23-275 Gościeradów kraśnicki
    335. 222 Szkoła Podstawowa Krynka 21-400 Łuków łukowski
    336. 142 Szkoła Podstawowa Białka 21-300 Radzyń Podlaski radzyński
    337. 76 Szkoła Podstawowa w Ortelu Książęcym Ortel Książęcy Drugi 21-500 Biała Podlaska bialski
    338. 4 Szkoła Podstawowa w Maniach Manie 21-560 Międzyrzec Podlaski bialski


  3. Wyniki losowania dodatkowego (rezerwowego) z pozostałych po losowaniu głównym Szkół - LISTA REZERWOWA:
    Wylosowano Szkoły:
    11.1. z koszyka "miasto", wylosowano 9 Szkół w następującej kolejności:


    LP NR na liście zgłoszeń Nazwa szkoły, placówki Miejscowość Kod poczt Poczta Powiat
    1. 405 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu Frampol 23-440 Frampol biłgorajski
    2. 498 Społeczna Szkoła Podstawowa Kraśnik 23-310 Kraśnik kraśnicki
    3. 442 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu Zamość 22-400 Zamość Zamość
    4. 285 Szkoła Podstawowa Nr 48 Lublin 20-232 Lublin Lublin
    5. 469 Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej Lublin 20-848 Lublin Lublin
    6. 88 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Puławach Puławy 24-100 Puławy puławski
    7. 416 Społeczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa im. H. Ch. Andersena Lublin 20-314 Lublin Lublin
    8. 225 Szkoła Podstawowa w Zarzeczu Łukowskim Zarzecz Łukowski 21-400 Łuków łukowski
    9. 310 Szkoła Podstawowa Zwierzyniec 22-470 Zwierzyniec zamojski



    11.2. z koszyka "wieś" wylosowano 54 Szkół w następującej kolejności:

    LP NR na liście zgłoszeń Nazwa szkoły, placówki Miejscowość Kod poczt Poczta Powiat
    1. 331 Zespół Szkół w Strzyżewie - Szkoła Filialna w Turzych Rogach Turze Rogi 21-400 Łuków łukowski
    2. 103 Szkoła Podstawowa W Bronowicach Bronowice 24-100 Puławy puławski
    3. 502 Szkoła Podstawowa Łózkach Łózki 21-570 Drelów bialski
    4. 89 Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Wólce Dobryńskiej Wólka Dobryńska 21-512 Zalesie bialski
    5. 374 Szkoła Podstawowa Oleśniki 21-044 Trawniki świdnicki
    6. 320 Szkoła Podstawowa w Bezku Bezek 22-130 Siedliszcze chełmski
    7. 224 Szkoła Podstawowa Szyszki 21-450 Stoczek Łukowski łukowski
    8. 140 Zespół Placówek Oświatowych Stary Pożóg 24-130 Końskowola puławski
    9. 187 Szkoła Podstawowa Stare Zadybie 08-550 Kłoczew rycki
    10. 434 Szkoła Podstawowa w Boiskach Stare Boiska 24-340 Józefów Nad Wisłą opolski
    11. 246 Szkoła Podstawowa w Kotlicach Kotlice 22-455 Miączyn zamojski
    12. 352 Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Dąbrówka 23-423 Potok Górny biłgorajski
    13. 12 Szkoła Podstawowa Publiczna Czółna 24-220 Niedrzwica Duża lubelski
    14. 424 Szkoła Podstawowa W Brzezinach Brzeziny 21-100 Lubartów lubartowski
    15. 33 Szkoła Podstawowa w Żabikowie Żabików 21-300 Radzyń Podlaski radzyński
    16. 456 Szkoła Podstawowa w Gródku Szlacheckim Gródek Szlachecki 21-220 Siemień parczewski
    17. 115 Szkoła Podstawowa w Sitniku Sitnik 21-500 Biała Podlaska bialski
    18. 418 Szkoła Podstawowa w Niewęgłoszu Niewęgłosz 21-306 Czemierniki radzyński
    19. 13 Szkoła Podstawowa w Kosarzewie Kosarzew Dolny 23-110 Krzczonów lubelski
    20. 410 Publiczna Szkoła Podstawowa w Górce Lubartowskiej Górka Lubartowska 21-104 NiedĄwiada lubartowski
    21. 171 Szkoła Podstawowa w Jonniku Jonnik 21-422 Stanin łukowski
    22. 302 Szkoła Podstawowa w Kaplonosach Kaplonosy 22-205 Wyryki włodawski
    23. 25 Szkoła Podstawowa Oszczepalin Oszczepalin Drugi 21-411 Wojcieszków łukowski
    24. 407 Szkoła Podstawowa Swowarzyszenia Rozwoju Wsi Szychowice Szychowice 22-530 Mircze hrubieszowski
    25. 59 Szkoła Podstawowa W Suchodołach Suchodoły 21-060 Fajsławice krasnostawski
    26. 243 Szkoła Filialna w Dańcach Dańce 22-220 Hanna włodawski
    27. 193 Szkoła Podstawowa w Sulmicach Sulmice 22-420 Skierbieszów zamojski
    28. 95 Szkoła Podstawowa w Boniewie-Ignasinie Boniewo 21-060 Fajsławice krasnostawski
    29. 411 Publiczna Szkoła Podstawowa w Osowie Osowa 23-100 Bychawa lubelski
    30. 202 Szkoła Podstawowa Smólsko Duże 23-400 Biłgoraj biłgorajski
    31. 180 Szkoła Podstawowa w Kostrach Kostry 21-210 Milanów parczewski
    32. 491 Publiczna Szkoła Podstawowa Ownia 08-500 Ryki rycki
    33. 262 Szkoła Podstawowa w Zawadówce Zawadówka 22-363 Zawadówka chełmski
    34. 152 Szkoła Podstawowa w Różańcu Drugim Różaniec 23-420 Tarnogród biłgorajski
    35. 420 Publiczna Szkoła Podstawowa w Majdanie Kozic Górnych Majdan Kozic Górnych 21-050 Piaski świdnicki
    36. 325 Szkoła Podstawowa Leśce 21-080 Garbów lubelski
    37. 212 Szkoła Podstawowa w Palikijach Palikije Pierwsze 24-204 Wojciechów lubelski
    38. 148 Szkoła Podstawowa w Deszkowicach I Deszkowice Pierwsze 22-448 Sułów zamojski
    39. 67 Szkoła Podstawowa w Horyszowie Horyszów 22-455 Miączyn zamojski
    40. 209 Szkoła Podstawowa w Mieczysławce Mieczysławka 21-100 Lubartów lubartowski
    41. 146 Szkoła Podstawowa im J. I. Kraszewskiego Zaświatycze 22-220 Hanna włodawski
    42. 349 Szkoła Podstawowa w Dokudowie Dokudów Pierwszy 21-500 Biała Podlaska bialski
    43. 163 Szkoła Podstawowa w Leszkowicach Leszkowice 21-102 Ostrówek lubartowski
    44. 253 Szkoła Podstawowa w Woskrzenicach Dużych Pomnik 1000-lecia Woskrzenice Duże 21-500 Biała Podlaska bialski
    45. 159 Szkoła Podstawowa w Tarnogórze Tarnogóra 22-375 Izbica krasnostawski
    46. 238 Szkoła Podstawowa w Czartowczyku Czartowczyk 22-630 Tyszowce tomaszowski
    47. 144 Szkoła Podstawowa w Gardzienicach Gardzienice Pierwsze 20-051 Piaski świdnicki
    48. 126 Szkoła podstawowa w Celinach Celiny 21-404 Trzebieszów łukowski
    49. 51 Szkoła Podstawowa w Woli Korybutowej Wola Korybutowa Pierwsza 22-130 Siedliszcze chełmski
    50. 150 Szkoła Podstawowa w Sąsiadce Sąsiadka 22-448 Sułów zamojski
    51. 111 Szkoła Podstawowa Dobrynka 21-530 Piszczac bialski
    52. 46 Samorządowa Szkoła Podstawowa Gózd Lipiński 23-425 Biszcza biłgorajski
    53. 17 Szkoła Podstawowa w Starej Wsi Drugiej Stara Wieś Druga 23-100 Bychawa lubelski
    54. 322 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Białobrzegach Białobrzegi 21-150 Kock lubartowski








Made 2008 by Maximum Multimedia